| EAN | 5452000576132 |
| Znamka | Fulda |
| Model | KRISTALL MONTERO 2 MS |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 75 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 66 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.167 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 155/70 R13 75T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 28,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R701 RADIAL 155/70 R13 75N
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 29,50 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,68 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,05 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,41 EUR
Preveri zalogo
Hifly WIN-TURI 212 155/70 R13 75T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 32,48 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,66 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 155/70 R13 75T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 33,03 EUR
Preveri zalogo

