Skladišče 1
72,78 EUR / kos
Za 4 gume 291,13 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
76,94 EUR / kos
Za 4 gume 307,75 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
69,79 EUR / kos
Za 4 gume 279,14 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622234651 |
| Znamka | Nexen |
| Model | NBLUE 4 SEASON 2 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 75 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 5.91 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 165/60 R14 75H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,50 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 165/60 R14 79H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,72 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 165/60 R14 75H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,93 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/60 R14 79H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,39 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/60 R14 75H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,14 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 165/60 R14 75H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 37,57 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/60 R14 75H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,98 EUR
Preveri zalogo

