Skladišče 1
109,39 EUR / kos
Za 4 gume 437,57 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
108,73 EUR / kos
Za 4 gume 434,93 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
114,12 EUR / kos
Za 4 gume 456,48 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622216039 |
| Znamka | Nexen |
| Model | NBLUE 4 SEASON 2 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 12.02 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A502 235/55 R17 103H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,52 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/55 R17 103W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,43 EUR
Preveri zalogo
Aplus A702 XL 235/55 R17 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,32 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,69 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,65 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 235/55 R17 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,13 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 235/55 R17 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,35 EUR
Preveri zalogo

