| EAN | 4038526527486 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 11.68 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/60 R17 100V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,14 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/60 R17 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,31 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/60 R17 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/60 R17 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,97 EUR
Preveri zalogo
Sunny NU025 215/60 R17 96V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,58 EUR
Preveri zalogo
Sunny NU025 215/60 R17 96V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,58 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT XL 215/60 R17 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/60 R17 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 215/60 R17 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,55 EUR
Preveri zalogo

