*Slika je simbolična
Skladišče 7
281,16 EUR / kos
Za 4 gume 1.124,64 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526512796 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | D402 HARLEY DAVIDSON |
| Širina | 140 mm |
| Višina | 85 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 77 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Poletje |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 10.886 kg |

