*Slika je simbolična
Skladišče 7
1.036,70 EUR / kos
Za 4 gume 4.146,82 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8059033605173 |
| Znamka | Prometeon |
| Model | S02 PISTA |
| Širina | 14 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 168 |
| Indeks hitrosti | K |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 108.7 kg |
Priporočamo
Prometeon S02 PISTA 14/80 R20 168K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 1.036,70 EUR
Preveri zalogo

