Skladišče 7
95,58 EUR / kos
Za 4 gume 382,33 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427420332 |
| Znamka | Falken |
| Model | AS210 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 10.7 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 215/65 R16 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,07 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 215/65 R16 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 215/65 R16 98H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,95 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 215/65 R16 98H
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,52 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/65 R16 102V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,35 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 XL 215/65 R16 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,61 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 215/65 R16 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 215/65 R16 109T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,16 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 215/65 R16 109T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,16 EUR
Preveri zalogo

