Skladišče 7
62,22 EUR / kos
Za 4 gume 248,88 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286341676419 |
| Znamka | Firestone |
| Model | MSEASON 2 XL |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 85 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 5.51 kg |
Priporočamo
Minerva FROSTRACK VAN 165/70 R14 89R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 21,59 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,09 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 165/70 R14 85T
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,12 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,91 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,97 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/70 R14 85T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,35 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,38 EUR
Preveri zalogo

