CONTINENTAL ULTRACONTACT 185/60 R14 82H
Skladišče 3
90,57 EUR / kos
Za 4 gume 362,29 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
93,59 EUR / kos
Za 4 gume 374,35 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238065787 |
| Znamka | Continental |
| Model | ULTRACONTACT |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 6.36 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 185/60 R14 82H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 35,13 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S 185/60 R14 82H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,28 EUR
Preveri zalogo
Strial STR TOURING 185/60 R14 82T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,99 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,01 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 185/60 R14 82H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,52 EUR
Preveri zalogo

