Skladišče 7
223,48 EUR / kos
Za 4 gume 893,94 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999227277555 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 14.1 kg |
Priporočamo
Maxtrek FORTIS T5 295/35 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 84,22 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 295/35 R21 107V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 96,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 295/35 R21 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,59 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 106,87 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 295/35 R21 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 108,28 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 109,11 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 295/35 R21 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 135,05 EUR
Preveri zalogo
Sava INTENSA SUV 2 295/35 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,92 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 295/35 R21 107V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 145,24 EUR
Preveri zalogo

