*Slika je simbolična
Skladišče 7
85,79 EUR / kos
Za 4 gume 343,16 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322131189 |
| Znamka | Lassa |
| Model | MULTIWAYS 2 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.42 kg |
Priporočamo
Aplus A702 XL 215/50 R17 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,11 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/50 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,96 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 52,42 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,65 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,65 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,79 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 215/50 R17 95W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,96 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,24 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/50 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,30 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,64 EUR
Preveri zalogo

