| EAN | 5452000682840 |
| Znamka | Sava |
| Model | INTENSA HP 2 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 7.147 kg |
Priporočamo
Fronway ECOGREEN 55 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,43 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 185/65 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,59 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/65 R15 92T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,82 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/65 R15 92H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 185/65 R15 92T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,63 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,26 EUR
Preveri zalogo

