BRIDGESTONE BLIZZAK 6 245/35 R19 93W RFP
Skladišče 7
265,46 EUR / kos
Za 4 gume 1.061,85 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342123615 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | BLIZZAK 6 XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.64 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/35 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,24 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 245/35 R19 93Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,12 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/35 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,73 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/35 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,54 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/35 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,68 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/35 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,89 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/35 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,18 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 245/35 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,88 EUR
Preveri zalogo

