Skladišče 7
639,02 EUR / kos
Za 4 gume 2.556,10 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999227259322 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO ASIM |
| Širina | 335 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.88 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT SPORT 255/50 R16 99Y
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 561,90 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO ASIM 335/35 R17 106(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 639,02 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 2 335/35 R17 106Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 639,77 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO ASIM 335/35 R17 106(Y) RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 660,34 EUR
Preveri zalogo

