*Slika je simbolična
Skladišče 6
778,57 EUR / kos
Za 4 gume 3.114,27 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
778,57 EUR / kos
Za 4 gume 3.114,27 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8904365501238 |
| Znamka | Ascenso |
| Model | TDR850 |
| Širina | 420 mm |
| Višina | 85 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 38 col |
| Indeks nosilnosti | 144 |
| Indeks hitrosti | D |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Hrup | 0 dB |
| Teža | 126.47 kg |
Priporočamo
Ascenso TDR850 420/85 R38 144D
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 778,57 EUR
Preveri zalogo
Mitas AC85 420/85 R38 144A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.024,84 EUR
Preveri zalogo
Firestone PERFORMER 85 420/85 R38 144D
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 1.115,81 EUR
Preveri zalogo
Kleber TRAKER 420/85 R38 144A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.173,50 EUR
Preveri zalogo
Michelin AGRIBIB 2 420/85 R38 149A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.515,24 EUR
Preveri zalogo

