Skladišče 1
181,79 EUR / kos
Za 4 gume 727,15 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
181,83 EUR / kos
Za 4 gume 727,32 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
200,71 EUR / kos
Za 4 gume 802,85 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
179,22 EUR / kos
Za 4 gume 716,88 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528705526672 |
| Znamka | Michelin |
| Model | AGILIS CROSSCLIMATE |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 12.8 kg |
Priporočamo
Aplus A867 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,67 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek RELAMAX 4S 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,69 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,30 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,29 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,33 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 215/70 R15 109R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 70,13 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 215/70 R15 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,19 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 215/70 R15 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,44 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,50 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,74 EUR
Preveri zalogo

