Skladišče 1
87,39 EUR / kos
Za 4 gume 349,55 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6969999054736 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | SUREGRIP AS XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/50 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,27 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 225/50 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,76 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,13 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 225/50 R18 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,21 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 225/50 R18 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,34 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/50 R18 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,57 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,69 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo

