Skladišče 1
456,21 EUR / kos
Za 4 gume 1.824,85 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
447,54 EUR / kos
Za 4 gume 1.790,17 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227239140 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | FG88 |
| Širina | 13 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 156 |
| Indeks hitrosti | K |
| Tip vozila | Tovornjak |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 73.3 kg |
Priporočamo
Avantech APM1000 13 R22.5 156K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 282,16 EUR
Preveri zalogo
Trazano TERRA S12+ 13 R22.5 156K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 288,54 EUR
Preveri zalogo
Trazano SMART TERRA D27 13 R22.5 156K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 288,54 EUR
Preveri zalogo
Diamondback TR668 13 R22.5 156L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 319,18 EUR
Preveri zalogo
Trazano TERRA D22 13 R22.5 156K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 326,84 EUR
Preveri zalogo
Diamondback TR918 TBR 13 R22.5 156K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 338,33 EUR
Preveri zalogo
Ling Long M-D40 13 R22.5 158K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 352,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long M-D41 13 R22.5 158K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 352,38 EUR
Preveri zalogo

