Skladišče 7
88,20 EUR / kos
Za 4 gume 352,78 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814958848 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | BLUEARTH4S AW21 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 8.1 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WINTER 185/55 R15 82H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 36,60 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MAXIMUS M1 185/55 R15 82V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 39,14 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/55 R15 82V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,80 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/55 R15 82H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,42 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/55 R15 82V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,43 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 185/55 R15 82V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,89 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/55 R15 86V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,40 EUR
Preveri zalogo

