Skladišče 3
292,39 EUR / kos
Za 4 gume 1.169,54 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
316,05 EUR / kos
Za 4 gume 1.264,22 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227274660 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P-ZERO N0 |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 14.5 kg |
Priporočamo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 295/40 R19 108(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 295/40 R19 108(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 295/40 R19 108(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 295/40 R19 108(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 295/40 R19 108Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 119,26 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 295/40 R19 108(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,90 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330 295/40 R19 108V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Hankook K129 295/40 R19 108Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 168,84 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 295/40 R19 108(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 200,81 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 295/40 R19 108Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 228,68 EUR
Preveri zalogo

