Skladišče 1
78,81 EUR / kos
Za 4 gume 315,23 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
79,79 EUR / kos
Za 4 gume 319,17 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
79,79 EUR / kos
Za 4 gume 319,17 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024068004882 |
| Znamka | Uniroyal |
| Model | RAINEXPERT 5 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R15 88V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 42,74 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/60 R15 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,55 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 195/60 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,59 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON 195/60 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Duraturn ALL SEASON XL 195/60 R15 92V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,31 EUR
Preveri zalogo

