Skladišče 1
241,98 EUR / kos
Za 4 gume 967,90 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
242,02 EUR / kos
Za 4 gume 968,07 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
252,72 EUR / kos
Za 4 gume 1.010,89 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227275056 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P-ZERO(PZ4)* RFT XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Da |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.2 kg |
Priporočamo
Falken AZENIS FK520 225/40 R20 94Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 168,15 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 225/40 R20 94Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 193,21 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 225/40 R20 94W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 205,33 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 225/40 R20 94T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 222,75 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 225/40 R20 94W RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 227,22 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 225/40 R20 94Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 231,62 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT EV DT XL 225/40 R20 94V
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 234,01 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 7 225/40 R20 94Y RFP
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 237,11 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4)* RFT XL 225/40 R20 94Y RFT
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 241,98 EUR
Preveri zalogo
Goodyear F1 ASYM 3* ROF FP XL 225/40 R20 94Y RFT
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 244,80 EUR
Preveri zalogo

