*Slika je simbolična
Skladišče 7
117,73 EUR / kos
Za 4 gume 470,90 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959956715626 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | CROSSWIND MT |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 21.06 kg |
Priporočamo
Aplus A919 265/70 R16 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,80 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 265/70 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,80 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 265/70 R16 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,86 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/70 R16 112H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 265/70 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,23 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 265/70 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,89 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/70 R16 112H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,26 EUR
Preveri zalogo
Duraturn TRAVIAA/T 3PMSF 265/70 R16 112T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,67 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 265/70 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,76 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 265/70 R16 112H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,85 EUR
Preveri zalogo

