Skladišče 3
89,87 EUR / kos
Za 4 gume 359,46 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
89,87 EUR / kos
Za 4 gume 359,46 EUR
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024068005087 |
| Znamka | Uniroyal |
| Model | ALL SEASON EXPERT 2 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 77 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 175/55 R15 77H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/55 R15 77T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,47 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 175/55 R15 77H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,45 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/55 R15 77T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,87 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/55 R15 77T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,50 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 175/55 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,99 EUR
Preveri zalogo

