Skladišče 7
166,33 EUR / kos
Za 4 gume 665,30 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9996341808216 |
| Znamka | Firestone |
| Model | WINTERHAWK 4 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.5 kg |
Priporočamo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 255/40 R19 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 255/40 R19 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 255/40 R19 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 255/40 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,39 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/40 R19 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,56 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/40 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,96 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 255/40 R19 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,15 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 255/40 R19 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,99 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/40 R19 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,40 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S001 255/40 R19 100Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo

