Skladišče 3
96,66 EUR / kos
Za 4 gume 386,63 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
96,66 EUR / kos
Za 4 gume 386,63 EUR
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956298814 |
| Znamka | Kumho |
| Model | HA32 SUV |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 215/70 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,24 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T RBL 215/70 R16 100T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 215/70 R16 100T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,05 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/70 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,19 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 215/70 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,82 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/70 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,93 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 215/70 R16 108T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 215/70 R16 108T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 70,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 215/70 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,53 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 215/70 R16 100H RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 71,37 EUR
Preveri zalogo

