Skladišče 7
230,41 EUR / kos
Za 4 gume 921,66 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999227231557 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 11.5 kg |
Priporočamo
Novex WIN 5D XL 255/45 R19 104V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 255/45 R19 104Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,99 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 255/45 R19 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 86,74 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/45 R19 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 100,01 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 255/45 R19 104V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/45 R19 104Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 107,47 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 255/45 R19 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 111,64 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/45 R19 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 113,15 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER CROSS A/S FR XL 255/45 R19 104V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 117,50 EUR
Preveri zalogo

