Skladišče 7
72,47 EUR / kos
Za 4 gume 289,88 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700908947 |
| Znamka | Kormoran |
| Model | ROAD PERFORMANCE |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 90 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.84 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/45 R16 90V
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/45 R16 90W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,83 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 215/45 R16 90W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,23 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 215/45 R16 90W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,73 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 215/45 R16 90V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,92 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/45 R16 90V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,87 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 215/45 R16 90Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,30 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 215/45 R16 90Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,68 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 215/45 R16 90V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,25 EUR
Preveri zalogo

