Skladišče 7
495,34 EUR / kos
Za 4 gume 1.981,37 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707124685 |
| Znamka | Michelin |
| Model | SU.SPORT |
| Širina | 345 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT SUPER SPORT 345/30 R19 109(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 495,34 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT CUP 2 345/30 R19 109Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 602,69 EUR
Preveri zalogo

