Skladišče 7
280,35 EUR / kos
Za 4 gume 1.121,39 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563570891 |
| Znamka | Hankook |
| Model | IK01 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.33 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 285/40 R20 108V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 142,35 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 149,85 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 161,91 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 186,35 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 208,74 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 285/40 R20 108Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 212,92 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/40 R20 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 213,69 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 285/40 R20 108Y RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 232,18 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/40 R20 108Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 244,82 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 285/40 R20 108Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 248,02 EUR
Preveri zalogo

