Skladišče 3
74,51 EUR / kos
Za 4 gume 298,04 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
80,09 EUR / kos
Za 4 gume 320,37 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701799872 |
| Znamka | Kleber |
| Model | KRISALP HP3 XL |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.01 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 165/60 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,30 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 165/60 R15 81T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,01 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/60 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,85 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/60 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,46 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 165/60 R15 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,66 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 165/60 R15 77H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 46,18 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 165/60 R15 77T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,49 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ROAD PERFORMANCE 165/60 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,28 EUR
Preveri zalogo

