Skladišče 1
103,54 EUR / kos
Za 4 gume 414,17 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
103,82 EUR / kos
Za 4 gume 415,29 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
118,92 EUR / kos
Za 4 gume 475,67 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
106,38 EUR / kos
Za 4 gume 425,50 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528705924638 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CRCLIM+ |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 90 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.3 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,97 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,88 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,87 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,03 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,59 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 185/65 R14 86T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 41,91 EUR
Preveri zalogo

