Skladišče 7
192,00 EUR / kos
Za 4 gume 768,00 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427429526 |
| Znamka | Falken |
| Model | AZENIS FK520 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/30 R19 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 156,48 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 285/30 R19 98Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 179,16 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 285/30 R19 98(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 192,00 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 285/30 R19 98Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 215,82 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 285/30 R19 98(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 220,27 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 285/30 R19 98(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 223,09 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 285/30 R19 98(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 224,23 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S001 285/30 R19 98Y RFT RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 227,29 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 285/30 R19 98Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 229,11 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER SUMMER 285/30 R19 98Y RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 229,18 EUR
Preveri zalogo

