Skladišče 2
178,42 EUR / kos
Za 4 gume 713,68 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526521194 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER ALL SEASON |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.022 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/40 R19 93W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,73 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,44 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 225/40 R19 93Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,78 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,95 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 225/40 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,85 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 225/40 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo
Petlas SNOWMASTER 2 SPORT XL 225/40 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,95 EUR
Preveri zalogo

