Skladišče 1
87,76 EUR / kos
Za 4 gume 351,03 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6969999054873 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | SUREGRIP AS |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 235/55 R18 104W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,69 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 235/55 R18 104V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,23 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/55 R18 100V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,96 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 XL 235/55 R18 104H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,80 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 235/55 R18 104W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,17 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 235/55 R18 104V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 235/55 R18 104V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,91 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO TOURING 235/55 R18 100V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,27 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/55 R18 104W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,41 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/55 R18 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,84 EUR
Preveri zalogo

