CONTINENTAL SC20+ 150/75 R8
*Slika je simbolična
Skladišče 7
201,60 EUR / kos
Za 4 gume 806,39 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238617238 |
| Znamka | Continental |
| Model | SC20+ |
| Širina | 150 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 8 col |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 16.91 kg |
Priporočamo
Continental IC70 150/75 R8 113A5
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 168,98 EUR
Preveri zalogo
Michelin XZM 150/75 R8 113A5
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 194,69 EUR
Preveri zalogo
Continental SC20+ 150/75 R8
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 201,60 EUR
Preveri zalogo
Continental SC20 NM 150/75 R8
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 262,81 EUR
Preveri zalogo

