Skladišče 7
208,04 EUR / kos
Za 4 gume 832,15 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814793036 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | ADV.SP MO |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.6 kg |
Priporočamo
Pirelli P ZERO 285/35 R18 97Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 194,41 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 285/35 R18 101Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 201,96 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 285/35 R18 101Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 203,29 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 285/35 R18 97Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 208,04 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO MO 285/35 R18 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 209,47 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 285/35 R18 101Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 221,94 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 285/35 R18 101Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 225,88 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT EVO 285/35 R18 101(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 225,94 EUR
Preveri zalogo
Michelin SPORT 3 MO1 285/35 R18 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 271,45 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S001 285/35 R18 97Y RFT RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 278,09 EUR
Preveri zalogo

