Skladišče 7
254,63 EUR / kos
Za 4 gume 1.018,52 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701123806 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILOT ALPIN 5 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/40 R19 93W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,92 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/40 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,46 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 225/40 R19 93Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,78 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,86 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,77 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 225/40 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,67 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ULTRA HIGH PERFORMANCE 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,42 EUR
Preveri zalogo

