Skladišče 1
213,51 EUR / kos
Za 4 gume 854,03 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702130353 |
| Znamka | Michelin |
| Model | X-ICE SNOW SUV XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 265/50 R20 111W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,88 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 265/50 R20 111V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,76 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/50 R20 111W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,22 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/50 R20 111W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/50 R20 111W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 111,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 265/50 R20 111W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 117,19 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 265/50 R20 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 162,55 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AT781 RBL 3PMSF XL 265/50 R20 111V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 169,81 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 265/50 R20 111W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 180,57 EUR
Preveri zalogo
Kumho WS71 XL 265/50 R20 111V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 182,52 EUR
Preveri zalogo

