Skladišče 7
909,94 EUR / kos
Za 4 gume 3.639,77 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999227249972 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | WINTER SOTTOZERO 3 |
| Širina | 355 mm |
| Višina | 25 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.2 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT SPORT 4S 355/25 R21 107(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 626,30 EUR
Preveri zalogo
Pirelli WINTER SOTTOZERO 3 355/25 R21 107W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 909,94 EUR
Preveri zalogo

