*Slika je simbolična
Skladišče 2
182,21 EUR / kos
Za 4 gume 728,83 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 0029142338000 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COBRA G/T |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 10.89 kg |
Priporočamo
Cooper COBRA G/T 225/70 R14 98T
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 182,21 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich RADIALTA 225/70 R14 98S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 218,87 EUR
Preveri zalogo

