CONTINENTAL SC-7 MGT FR 295/35 R21 103Y
Skladišče 1
247,62 EUR / kos
Za 4 gume 990,46 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
249,00 EUR / kos
Za 4 gume 996,02 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238092769 |
| Znamka | Continental |
| Model | SC-7 MGT FR |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.36 kg |
Priporočamo
Maxtrek FORTIS T5 295/35 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 48,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 295/35 R21 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,87 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 295/35 R21 107V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,09 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 106,22 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 109,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 295/35 R21 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 110,61 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 295/35 R21 107V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 146,70 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 295/35 R21 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 150,05 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 SUV XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 151,37 EUR
Preveri zalogo
Sava INTENSA SUV 2 295/35 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 156,57 EUR
Preveri zalogo

