Skladišče 7
85,95 EUR / kos
Za 4 gume 343,78 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427433943 |
| Znamka | Falken |
| Model | AS220 PRO XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.2 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/45 R17 94W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,75 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,27 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 225/45 R17 94W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,57 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 225/45 R17 94V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,71 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 225/45 R17 94V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,32 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 225/45 R17 94V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,57 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,61 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 225/45 R17 94Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,89 EUR
Preveri zalogo

