BRIDGESTONE TURANZA 6 ENLITEN XL 255/35 R21 98Y
Skladišče 1
272,48 EUR / kos
Za 4 gume 1.089,91 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
291,33 EUR / kos
Za 4 gume 1.165,33 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342604619 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | TURANZA 6 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.55 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 123,79 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/35 R21 98W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 170,72 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 172,57 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 186,71 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 255/35 R21 98(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 205,33 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 207,36 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107F MO1 XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 215,53 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 216,33 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH-4S AW21 XL 255/35 R21 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 221,74 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 255/35 R21 98Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 223,97 EUR
Preveri zalogo

