Skladišče 2
127,95 EUR / kos
Za 4 gume 511,81 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526524881 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER ALL SEASON |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 12.74 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,86 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,60 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,05 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,03 EUR
Preveri zalogo

