| EAN | 4038526527776 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 11.077 kg |
Priporočamo
Gripmax STATURE HT 235/60 R16 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,15 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/60 R16 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,86 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO AS ST430 235/60 R16 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,41 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/60 R16 100H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 73,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,04 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 235/60 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,20 EUR
Preveri zalogo

