Skladišče 3
118,27 EUR / kos
Za 4 gume 473,09 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
122,33 EUR / kos
Za 4 gume 489,31 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528704989331 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP 5 SUV |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 11.4 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 235/55 R19 105V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,21 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/55 R19 105W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,02 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO HT ST450 235/55 R19 105V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 77,47 EUR
Preveri zalogo
Sunny NU025 235/55 R19 101V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,58 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/55 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,65 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/55 R19 105W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 78,66 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 235/55 R19 105V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 235/55 R19 105W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,03 EUR
Preveri zalogo
Firestone ROADHAWK 235/55 R19 105W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 235/55 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,02 EUR
Preveri zalogo

