ULTRAFORCE TERRA TAMER RTX 285/65 R18 121Q
*Slika je simbolična
Skladišče 7
210,45 EUR / kos
Za 4 gume 841,80 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801716473 |
| Znamka | Ultraforce |
| Model | TERRA TAMER RTX |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 121 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 24.9 kg |
Priporočamo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 285/65 R18 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 210,45 EUR
Preveri zalogo
Goodrich ALL TERRAIN KO2 285/65 R18 121R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 355,52 EUR
Preveri zalogo

