Skladišče 3
206,66 EUR / kos
Za 4 gume 826,65 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528704230983 |
| Znamka | Michelin |
| Model | ALPIN 7 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Continental ECO 6 Q 215/60 R18 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 144,65 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP 2 SUV 215/60 R18 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 149,07 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 215/60 R18 102H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 152,93 EUR
Preveri zalogo
Continental ALLSEASONCONTACT 215/60 R18 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 157,70 EUR
Preveri zalogo
Continental ALLSEASONCONTACT 2 XL 215/60 R18 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 161,35 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 215/60 R18 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 174,67 EUR
Preveri zalogo
Continental ECO 7 MO AL XL 215/60 R18 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 174,79 EUR
Preveri zalogo
Pirelli WSZER3 MOE RFT ELECT XL 215/60 R18 102T RFT
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 180,99 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + SUV 215/60 R18 98H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 181,69 EUR
Preveri zalogo
Continental TS850P SUV 215/60 R18 102T RFT
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 196,52 EUR
Preveri zalogo

