Skladišče 1
105,93 EUR / kos
Za 4 gume 423,71 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
109,01 EUR / kos
Za 4 gume 436,05 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
109,01 EUR / kos
Za 4 gume 436,05 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
97,72 EUR / kos
Za 4 gume 390,88 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227431209 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | CINTURATO AS SF 3 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 8.54 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WINTER 225/40 R18 92V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,43 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,60 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/40 R18 92W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,37 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,71 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,04 EUR
Preveri zalogo
Duraturn ALL SEASON XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,78 EUR
Preveri zalogo

